Dne 30. března se bude konat v Hradci Králové v kongresovém centru Aldis 22. ročník Gastro Hradec Vitana Cup 2017 od 10 do 18 hodin.

Letošního ročníku největší největší gastronomické soutěžní přehlídky v ČR s mezinárodní účastí a 12. ročníku soutěže o titul mistra republiky kuchařů a cukrářů se tradičně zúčastní několik set soutěžících, kteří se poměří v různých kategoriích s cílem získat co nejlepší umístění na této prestižní akci. Mezi návštěvníky Gastro Hradce patří i přední odborníci oboru gastronomie a široká odborná i laická veřejnost. Pravidelnými návštěvníky akce jsou i gastronomické školy a jejich studenti, kteří se pro budoucí profese společenských oborů teprve připravují. Tato akce je může motivačně ovlivnit a aktivovat pro další směřování v jejich budoucí profesní kariéřev tomto krásném a náročném oboru.

Za jediný den tak navštíví prostory Kongresového centra až 5000 návštěvníků, kteří se i letos mohou těšit na řadu soutěžních novinek a připravovaných akcí, které obohatí program této významené soutěže. 

 

A proč Vám toto vše říkáme? Svijanský stánek s vychlazeným lahodným pivem Vás tu samozřejmě čeká!

Těšíme se na Vás v Hradci!

gastro hradec králové Vitana Cup 2017.jpg

Rádi přijdete, že? :)