Od čokolády až po facebook, dokážeme si bez těchto potěšení náš život představit? Komický příběh o tom, co se stane, když se lidé budou chtít stát lepšími.

 

Přijďte ve středu 10. srpna od 19 hodin zhlédnout divadelní představení plné komických situací, které proběhne na nádvoří zámku. Ve hře exceluje Bořek Slezáček, Pavlína Mourková a další skvělí herci.

Areál pro vás bude otevřen od 18 hodin. Drobné občerstvení bude zajištěno. Areál Zámku Svijany. 

 

Vstupné:

Předprodej 320 Kč
Na místě v den akce 380 Kč

 ZTP/P plná cena / doprovod zdarma

 

Zakoupit vstupenku v předprodeji: ZDE

Sezení je nečíslované. V případě prudké dešťové přeháňky je možné představení přerušit či posunout jeho začátek. Deštníky nejsou povoleny.

 

Hra Svaté neřesti:

Na poutním místě se u tajemného pana Gabriela postupně vystřídají nespokojení manželé Peškovi – Marie, žena v domácnosti, a Ivan, manažer velké firmy. Dále přijde známý divadelní a filmový herec Petr Serafín a v neposlední řadě mladá dívka Angelika Vodičková, která nakonec zůstane na poutním místě jako úslužná jeptiška. Všichni své lidské neřesti přenesou na pana Gabriela. Ten se tak postupně stává alkoholikem, vášnivým karbaníkem, sexuálním maniakem, workoholikem, příležitostným kuřákem cigaret i jointů, nebo třeba nadměrným uživatelem facebooku.

Avšak lidé, kteří ho navštívili a zanechali na Tajemném vršku své neřesti zjistí, že se jejich životy nezlepšily, spíše naopak. Dospějí k poznání, že o tom, jak šťastný bude jejich život nerozhodují neřesti, ale pouze láska. A ta jak víme, dokáže všechno...

Délka představení: 120 minut

Napsal: Jindra Kriegel a Kateřina Tomanová

Režie: Vojtěch Nouzák

Hudba: Viktor Dyk a Bořek Slezáček

Obsazení: Bořek Slezáček, Pavlína Mourková, Genny Ciatti, Jindra Kriegel, Michaela Zemánková, Lucie Linhartová, Vlasta Korec, Petr Semerád, Josef Hervert

 

IMG02706.jpg