Tankový únor v Radničním sklípku

Oblíbená liberecká restaurace zve na dvě tanková piva naráz a za zvýhodněnou cenu

Po celý únor budou ve čtyřech tancích Radničního sklípku v Liberci na hosty čekat ne jedno, ale rovnou dvě piva ze Svijan. Spolu s nejoblíbenější světlou jedenáctkou ze Svijan – Svijanským Mázem – bude na čepu restaurace také tankový prémiový ležák „450“, který jsme vyrobili jako speciální pivo pro oslavy 450 let od založení pivovaru. Po celý únor bude restaurace obě nepasterovaná piva navíc nabízet za zvýhodněnou cenu – Máz za 25 Kč a „450“ za 29 Kč.

Zatímco Svijanský Máz je vyhlášenou jedenáctkou, která je ověnčena řadou ocenění, „450“ představuje výběrový ležák, u nějž si zakládáme na naprosto tradičním způsobu vaření. Pro jeho výrobu používáme pouze humnový slad z českých a moravských nezávislých sladoven, vodu z vlastních studní a žatecký poloraný červeňák z vlastních chmelnic pivovaru. Plné chlebnaté pivo výjimečné svou intenzivní, ale příjemnou a velmi jemnou hořkostí a čerstvou vůní v Radničním sklípku skvěle doplní oběd či večeři. Milovníci dobrého piva si ho jistě dají i jen tak na chuť.

Radniční sklípek akcí pokračuje v tradičním partnerství s Pivovarem Svijany, které se datuje od konce roku 2014, kdy se stal vůbec první restaurací s nabídkou tankového piva ze Svijan. Kompletně rekonstruovaná restaurace v liberecké novorenesanční radnici a její dva salonky – primátorský a parlamentní – s celkovou kapacitou 250 hostů nabízí i kompletní sortiment piv a pivních specialit ze Svijan. 

OI000041-01.jpeg_FUN3980_1_2_web.jpg