Nově zrekonstruovaná Pivovarská restaurace ve Svijanech láká na českou kuchyni a dvanáct různých svijanských piv

 

Svijany, 5. února 2018 – Po měsíční rekonstrukci se tento týden znovu otevírá oblíbená Pivovarská restaurace ve Svijanech. Zařízení v těsné blízkosti svijanského pivovaru slouží již od roku 2002 nejen pro zaměstnance a hosty pivovaru a zákazníky vedlejší pivovarské prodejny, ale i pro návštěvníky parku a expozic Zámku Svijany. Při rekonstrukci získala restaurace nový interiér a její nový provozovatel hosty láká na klasickou českou kuchyni. Kromě toho nabízí i všechna svijanská piva přímo od zdroje - a navíc za nejlepší ceny široko daleko.

Denní menu až s deseti hotovými jídly tradiční české kuchyně v cenovém rozmezí 95,- až 135,- Kč je k dispozici denně od 10.30 do 15.00 hodin. Do 21.00 hodin potom restaurace nabízí jídla ze stálé nabídky přizpůsobená široké nabídce pivních speciálů. Na čepu restaurace je celkem 11 druhů svijanského piva v cenách od 21,- do 30,- Kč za půllitr. „Protože se jedná o výstavní restauraci Pivovaru Svijany, klademe mimořádný důraz na kvalitu piva, jídla, ochotný personál a celkovou čistotu. Věříme, že si ji oblíbí nejen místní, řidiči na cestách mezi Prahou a Libercem a zákazníci pivovarské prodejny, ale i rodiny s dětmi. Nabídne jim totiž kvalitní občerstvení při rodinném výletě na tak atraktivní místa jako je pivovar, Zámek Svijany a další výletní cíle v těsné blízkosti Českého ráje,“ říká Martin Bušanský, jednatel společnosti K+B Produkce, s.r.o., která restauraci nově provozuje. „Na hlavní sezónu plánujeme i tematicky zaměřené akce. Návštěvníci se mohou těšit například na velikonoční menu, zvěřinové hody, svatomartinské husy, ale i další sezónní speciality,“ dodává.

Celková kapacita restaurace se i díky nově vybudovanému salónku zvýšila na 150 míst, dalších sto míst nabídne v letní sezóně zahrádka. Restaurace bude zajišťovat také snídaně a polopenze pro hotelové hosty hotelu Zámek Svijany. Zámecký šenk přímo v areálu zámku, který rovněž provozuje společnost K+B Produkce, tak zůstane vyhrazen jako exkluzivní prostor pro firemní akce, skupiny a svatby. V letní sezóně nicméně možnosti posezení ve Svijanech doplní venkovní gril Zámeckého šenku, který široké veřejnosti při návštěvě Zámku Svijany nabídne další možnost občerstvení.

Rekonstrukci a rozšíření kapacity restaurace financoval vlastník objektu - Pivovar Svijany.

 

 

Pivovarská restaurace Svijany

Otevírací doba

Po                   10.30 – 17.00 hod.

Út – Pá             10.30 – 22.00 hod. (kuchyně do 21.00 hod.)

So                   11.00 – 22.00 hod. (kuchyně do 21.00 hod.)

Ne                    11.00 – 17.00 hod.

 

www.restauracesvijany.cz

facebook.com/svijanska.restaurace

instagram.com/svijanska.restaurace/

mail: restaurace@pivovarsvijany.cz

rezervace na tel.: 481 770 790 nebo 603 566 855

Restaurace se nachází asi 1,5 kilometru od sjezdu na Svijany na 67. kilometru dálnice D10. Pro řidiče má připraveno nealkoholické svijanské pivo Vozka.