S jarem a březnem se opět hlásí nejen táborské veřejnosti oblíbené a vyhledávané Pivní slavnosti Tábor 2017 v táborském hotelu Palcát. Mystérium dobré zábavy, dobrého jídla a přehlídka produkce desítek našich i zahraničních pivovarů se koná ve dnech 22. – 25. března letošního roku. Tentokrát již ve druhém ročníku slavností úspěšně navazujícím na mnohaletou tradici předchozích pořadatelů.

Ve čtyřech dnech slavností si přijde na své doslova každý. Můžete se jako každoročně těšit na dobrou zábavu, nejrůznější soutěže včetně Soutěže o ZLATÝ PIVNÍ POHÁR 2017 a dobré jídlo mistrů kuchařů hotelu Palcát. Samozřejmě ochutnáte na místě desítky vzorků produkce našich i zahraničních pivovarů. Z našich významných značek to budou například Svijany :), ale i Regent, Bernard, Černá Hora, Eggenberg, Holba, Znojmo. 

 

Rychle se rozvíjející odvětví pivovarnictví - minipivovary také přinesou pivní novinky. Na místě budou například rodinný pivovar Obora z Malšic, pivovary Dražíč a Chotoviny. 

Návštěvníci se mohou těšit na skutečně legendární koncerty. Užijí si ty nejlepší české a slovenské revivalové kapely. Legendárního Bono Voxe s U2 revival, Freddiho Mercuryho a Queen v podání Petera Paula, nejlepší evropský Roxette revival a českou klasiku, rockovou legendární kapelu TURBO.

 

A my jako vždy - těšíme se na Vás v Táboře!

 

Fotografie z minulých akcí:

výčep.jpg

 

NOVINY OBR.jpg

Pivní slavnosti 2017-1.jpg