HLASUJTE NA FACEBOOKU A ROZHODNĚTE KAM PŮJDE VÝTĚŽEK Z PLECHOVEK PRVNÍ LINIE

Epidemie nemoci COVID-19 je, zdá se, na ústupu. Na oslavu toho, že se tento týden konečně po více než dvou měsících vynucené pauzy opět otevírají restaurace a hospody, a jako poděkování všem, kdo se s koronavirem bezprostředně utkávali, uvádí pivovar Svijany na trh limitovanou sérii ekologických dvoulitrových plechovek piva PRVNÍ LINIE. „Chceme tím vzdát hold všem, kteří bojovali a bojují s pandemií koronaviru v první linii, a současně jim chceme vyjádřit naši vděčnost i formou finanční podpory. Za každou prodanou plechovku věnujeme částku 10 Kč na vybraný nadační fond podporující účastníky boje proti COVID-19 v první linii,“ oznámil ředitel Pivovaru Svijany Roman Havlík.

Příjemce podpory bude vybírat veřejnost hlasováním na webové stránce pivovaru  www.pivovarsvijany.cz. Hlasovat může kdokoli od 15. června do 7. září. Výtěžek akce pak pivovar zástupci vybraného fondu oficiálně předá 28. září na Svatováclavských slavnostech na Zámku Svijany.

Plechovky PRVNÍ LINIE za studena dochmelovaného ležáku Svijanský Rytíř 12 % bude pivovar do malobchodní sítě dodávat za standardní cenu od začátku června do doprodání zásob. V prodeji budou také přímo v pivovarské prodejně ve Svijanech, na e-shopu pivovaru.

Pivovar Svijany se snažil obětavým pracovníkům krajské nemocnice v Liberci, bezpečnostních složek, Integrovaného záchranného systému a všech dobrovolníků pomáhat již od samého začátku koronavirové krize, mimo jiné bezplatnými dodávkami nealkoholického piva a nápojů. „Velice si jich i jejich náročné, nezištné a nebezpečné práce vážíme.  Snad se nám jim ji tímto způsobem podařilo aspoň trošku ulehčit nebo aspoň zpříjemnit,“ dodal Roman Havlík.

 

HLASUJTE NA FACEBOOKU A ROZHODNĚTE KAM PŮJDE VÝTĚŽEK Z PLECHOVEK PRVNÍ LINIE

1 první linie jpg.jpg

Prvni-linie-3D.png