Nepasterované pivo v plechovkách 0,5L. Nyní můžete zakoupit v prodejnách LIDL Svijanský Máz 11 % ve speciálním trayi po 24 ks.

První  české nepasterované pivo v plechovce je stáčeno v Pivovaru Svijany do 0,5l hliníkových plechovek. Ochutnejte z široké nabídky nepasterovaných piv nyní i v praktickém obalu!

Nabídka unikátních nepasterovaných v plechovce 0,5l piv zahrnuje:

Svijanská Desítka 10 %

Svijanský Máz 11 %

Svijany "450" - prémiový ležák

Svijanský Rytíř 12 %

Svijanský Kníže 13 %

,,Živé“ pivo bez pasterizace, které ve Svijanech od konce března jako první český pivovar stáčejí na nové automatické stáčecí lince do plechovek, má mezi zákazníky úspěch. „Prodej půllitrových svijanských plechovek s nepasterovaným pivem má stále vzrůstající tendenci. Do konce května jsme do plechovek stočili již přes 16 tisíc hektolitrů piva a upravili původní roční plán na výrobu plechovek z pěti na sedm milionů kusů,“ řekl ředitel Pivovaru Svijany Roman Havlík.

K výhodám plechovek patří, že nepropouští světlo a plyny, jsou velice skladné a pivo se v nich mnohem rychleji vychladí na správnou teplotu než pivo ve skleněné láhvi. Vedle toho jsou také stoprocentně recyklovatelné, a tedy i ekologické.

1_2tray_maz.jpg

1_12017 03 09 maz 0,5_1L.jpg