Svijanoviny, prosinec 2012

Svijanoviny, prosinec 2012

Právě vyšlo prosincové číslo Svijanovin, které ze zároveň poslední v roce 2012. V aktuálních Svijanovinách se dozvíte, jaká překvapení jsme pro vás připravili na Vánoce a Nový rok, že nás ocenilo Sdružení přátel piva, že nová spilka je už na cestě a…

Červnové Svijanoviny 2012

Červnové Svijanoviny 2012

Nové číslo Svijanovin je tu. Jejich jediným tématem jsou 23. Slavnosti svijanského piva. Najdete v nich program, informace o dopravě, plánek rozšířeného areálu či informace o hudebnících, kteří na Slavnostech vystoupí.

Svijanoviny Duben 2012

Svijanoviny Duben 2012

V kuloárech se šeptá, že Pivovar Svijany je malý zázrak. Už před revolucí vstal díky partě nadšenců téměř z mrtvých a dnes jeho hvězda stále stoupá. Dovolil bych si hned na úvod říct, že fungování našeho pivovaru rozhodně není žádným zázrakem.

Svijanoviny Prosinec 2011

Svijanoviny Prosinec 2011

Vydání Svijanovin, které právě držíte v ruce, se ponese v poněkud netradičním duchu. Asi už jste se František Horák. Pokud tohoto pána nedokážete zařadit, měli byste vědět, že se jedná o významnou postavu v dějinách i současnosti svijanského…

Svijanoviny Září 2011

Svijanoviny Září 2011

Léto už je za námi, dovolené také, takže honem do práce. A že nás jí čeká spousta. Přelom srpna a září je chmelovou sezónou, ale o té letošní sklizni se dozvíte až v příštím čísle.

Svijanoviny Červen 2011

Svijanoviny Červen 2011

Naše touha vařit pivo stále pěkně postaru nás nutí neustále investovat do rozšiřování kapacit. Už loni jsme se pustili do budování nových spilek a ležáckých sklepů, které jsou těsně před dokončením.

Svijanoviny Prosinec 2010

Svijanoviny Prosinec 2010

Právě v ruce držíte druhé číslo letošních Svijanovin. Ve Svijanech se toho událo za poslední měsíce hodně, zaměstnávaly nás zajímavé projekty – sklizeň chmele, finále Miss zlatého moku a přípravy na vánoční a silvestrovskou sezónu.

Svijanoviny Červen 2010

Svijanoviny Červen 2010

Vítám vás u prvního vydání Svijanovin. Doufám, že se u nich budeme potkávat pravidelně, naším cílem je přinášet vám pravidelně nejen informace ze svijanského pivovaru (a že zajímavostí máme opravdu hodně), ale také vás pobavit.

XXVII. ročník slavností svijanského piva

XXVII. ročník slavností svijanského piva

Program poběží na dvou velkých hudebních scénách, na kterých se vystřídají známé tváře českého hudebního světa. Pro vaši lepší orientaci jsme pódia přejmenovali na Deník pódium a RCL pódium - Deník hraje v sudých hodinách, RCL v lichých. Zároveň…

Pivní bál

Pivní bál

Zveme vás na náš Pivní bál do Liberce.

« 1 4 8 11 12 13 14 »