Přijďte s námi oslavit den Svatého Václava, patrona českého piva! Vstup na slavnost je ZDARMA!


14202552_754806921326298_4071872439725143747_n.jpg

A na co se na slavnosti můžete těšit?

Můžete navštívit náš řemeslný jarmark, na kterém kromě ukázek tradičních řemesel můžete zakoupit výrobky od místních řemeslníků. Některá řemesla si můžete sami i vyzkoušet. Na jarmarku si také můžete pochutnat na dobrotách od místních výrobců. K obědu budeme rožnit selátko, které můžete zapít Svijanským pivem. O výbornou kávu se postará Sweet City.

Semínko země z Turnova pro vaše děti připravilo tvořivé dílničky a dobrodružnou hru. Motto našeho dětského programu je "Dětství a hrátky pár století zpátky." Nejmenší děti se také můžou těšit na klasické loutkové divadlo v podání libereckého divadelního souboru Spojáček. Po celý den vás budou bavit jarmareční divadelníci z Panoptika Maxe Fische. Přivezou s sebou také provazochodeckou školu, pojízdný zvěřinec se škrtiči a tradiční flašinet. Během odpoledne vystoupí písničkářka Kaya se svým doprovodem.

Pro milovníky piva jsme připravili pivní degustaci a soutěžní kvíz. K dispozici bude také pivní samoobsluha se školou čepování. Během slavnosti máte možnost zúčastnit se komentované prohlídky zámku nebo pivovaru za zvýhodněné vstupné 50,- Kč. Doporučujeme rezervaci místa předem na www.zameksvijany.cz.

Těšíme se na vás!

sv-vaclav-slavnost_zamek svijany2016.jpg